hakkımızda

Türkiye genelinde tüm bölgelerde hizmet veren şirketimiz, Yetkinlik , kalite ve güvenilirlik gerektiren
Otomatik kapı sistemmleri sektöründe,
İhtiyaç duyulan kapı sistemlerinin projelendirme kademesinden anahtar teslim noktasına kadar her türlü
gereksinimlerine cevap vermeyi hedeflemiştir.

• Konut projeleri
• Endüstriyel projeler
• İş ve Yaşam Merkezleri
• Hastane projeleri

ve diğer yapılarda tüm bu ve benzeri hizmetler sağlanmaya çalışılırken şirketimizin garanti ve sorumluluğu altında,
ilgili kanun, yönetmelik, şartnamelere uygun olarak,
müşterilerimize teslim edilmesi ana politikamız olarak benimsenmiştir.

MİSYONUMUZ

Ekonominin ve kalkınmanın temel taşlarından birini oluşturan yapı sektöründe faaliyet gösteren PRODOOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ firmamız; görev aldığı ilk projeden bugüne zirveyi hedef alan kalite ve hizmet politikasını benimsemiştir.PRODOOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ sürekli gelişen ve değişen müşteri talepleri doğrultusunda kaliteden taviz vermeden minimum zaman ve maliyetle, optimum çözüm üreten çağdaş yöntemler ile
marka olma doğrultusunda ilerlemektedir. PRODOOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ kendini sürekli geliştiren ve sorgulayan idari personeli; etik değerlere, yasa ve yönetmeliklere saygılı yaklaşımı ile çözüm ortağı olarak güven vermeyi kendine prensip edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Sektöründe ulusal alanda marka olma yolunda ve kalite politikasından taviz vermeksizin ilerlemek, kendi kurumsal yapısını standartların üzerine taşımak için gerekli tüm faaliyetleri yürütmektedir.

Hikayemiz

İdari kadromuz ticari ve bireysel tecrübelerinden yola çıkarak otomatik kapı sistemleri sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Sağlam temeller ve devamlılık esasıyla kısa sürede otomatik kapı sistemleri piyasasında yer edindi.

Yılında Klc yapı inşaat firması olarak sektöre tüm tecrübemiz ile atıldık. İnşai hizmetler ile birlikte otomatik kapı sistemleri hizmeti sunmaya başladık.

Firmamız ülke genelinde birçok proje ve montaj hizmeti vererek zirveye doğru yükselmeye başladı.

Sektöründe birçok büyük firma, proje resmi ve özel kurumlar ve de çok uluslu firmalara hizmet veren firmamız, otomatik kapı sistemleri hizmetlerini PRODOOR çatısı altında devam ettirme kararı aldı