Kepenk Sistemleri

Çelik & Alüminyum Kepenk Sistemleri

ÇELİK KEPENK SİSTEMLERİ

Çoğunlukla dış mekanlarda ve garaj ve ticari bölümlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan galvaniz ve paslanmaz çelik kepenkler, uygulanacak bölge öncesinde ücretsiz keşif yapılarak özel olarak hazırladığımız tasarımlar ile projelerinize uygun olarak üretilmektedir.

Kullanım açısından genelde garaj kapısı, dükkân kepenk, otopark kapıları olarak kullanılan panjur ve çelik kepenk sarmal kapılar buton kontrol sistemleri veya uzaktan kumanda ile çalışabilen ayrıca radarlı giriş ve diğer geçiş sistemleri ile de giriş sağlanabilmektedir. Ticari ve Endüstriyel projelerde sıklıkla kullanılan otomatik kapı sistemleri grubundan olan kaliteli çelik kepenk sistemlerinde kullandığımız motorlar kaliteli, uzun ömürlü şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli ve dayanıklı galvaniz çelik kepenk sistemleri ile , kullanım kolaylığını en üst seviyede tutmak için son teknoloji ROLL – FORM makineleri ile üretilmektedir.

Sektöründe sarmal kapı, panjur kepenk, çelik kepenk, galvaniz çelik kepenk, otomatik kapı ve kepenk sistemleri ve otomatik kepenk olarak bilinen bu sistem ülkemizde yoğun olarak kullanılan bir sistemdir
İstanbul otomatik kepenk fiyatları ve diğer bölgelerde otomatik kepenk sistemleri fiyatları ve sac kepenk fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

Galvaniz Kepenk Teknik Özellikler:

 • Galvaniz çelik kepenk lamelleri 77 – 100 mm ölçüleri içerisinde ve 0.80 -1.50 mm et kalınlığında , birinci kalitede imal edilmiş galvaniz çelik profillerden oluşmaktadır.
 • Dikme profilleri ise 2.00mm. et kalınlığında ve galvaniz çelikten üretilmiştir.
 • Dikmelerde kullanılmış olan kauçuk fitil, metaller arasındaki sürtünmeyi engelleyerek aşınmayı engeller hem ses hem de kısmi ısı izolasyonu sağlamaktadır.
 • Patlayıcı ve parlayıcı maddelere karşı azami direnç gösterirler.
 • Kullanılan kumandalardaki yüksek radyo frekansı sistemlerimiz uzaktan kumanda imkânı vermektedir, böylelikle merkezi kontrol sistemi için ekstra kablo tesisatı ihtiyacı gerektirmez.
 • Akıllı motor sistemi ile, hassas engel algılayıcıları ile herhangi bir cisim algılaması durumunda gerek kepenk gerekse sıkışmış olan nesneler zarar görmeden otomatikman durmaktadır.
 • Enerji kesintisi durumlarında manuel olarak kullanmaya imkân veren İthal menşeili yüksek kaliteli motorlar hem uzaktan kumanda hem de buton kontrol ünitesi vasıtasıyla kumanda edilebilmektedir.

ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ

Alüminyum giriş kapıları sessiz ve hafif olması dolayısıyla sıkça kullanılan sistemdir. Ticari ve konut projelerinde güvenlik amacıyla kullanılmasının yanı sıra pencere ve garaj girişlerinde de kullanılmaktadır. Kaliteli ve sağlam profili, kaliteli alüminyumdan oluşmasının yanı sıra ithal motor tekniğine de sahiptir. Poliüretan dolgulu olarak alternatifi de bulunan alüminyum kepenkler, hafif olmasının yanında ısı ve ses yalıtımının olması tercih sebebidir.

Motor aksamı, sarım kutusu içinde bulunur ve böylece bakım gerektiren durumlarda rahatlıkla ulaşılabilir. Alüminyum kepenk kapının hareketleri ve durması nispeten yumuşak ve sessizdir; bu nedenle kapı korunmuş olacaktır. Radarlı giriş ve uzaktan kumanda sistemlerinin yanı sıra HGS ve OGS gibi geçiş sistemleri ile entegrasyonu mevcuttur.
Çoğunlukla dış mekanlarda ve garaj ve ticari bölümlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan galvaniz ve alüminyum kepenkler, uygulanacak bölge öncesinde ücretsiz keşif yapılarak özel olarak hazırladığımız tasarımlar ile projelerinize uygun olarak üretilmektedir.

Kullanım açısından genelde garaj kapısı, dükkân kepenk, otopark kapıları olarak kullanılan panjur kepenk sarmal kapılar buton kontrol sistemleri veya uzaktan kumanda ile çalışabilen ayrıca radarlı giriş ve diğer geçiş sistemleri ile de giriş sağlanabilmektedir. Ticari ve Endüstriyel projelerde sıklıkla kullanılan otomatik kapı sistemleri grubundan olan Alüminyum kepenk sistemlerinde kullandığımız motorlar kaliteli, uzun ömürlü şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli ve dayanıklı galvaniz otomatik panjur kepenk sistemleri ile, kullanım kolaylığını en üst seviyede tutmak için son teknoloji ROLL – FORM makineleri ile üretilmektedir.
Sektöründe sarmal kapı, panjur kepenk, otomatik kepenk, otomatik kapı ve kepenk sistemleri ve otomatik kepenk olarak bilinen bu sistem ülkemizde yoğun olarak kullanılan bir sistemdir
İstanbul otomatik kepenk fiyatları ve diğer bölgelerde otomatik kepenk sistemleri fiyatları ve panjur kepenk fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

Alüminyum Kepenk Teknik Özellikler:

 • Alüminyum kepenk lamelleri 49 – 77 mm ölçüleri içerisinde ve 1.00 -1.50 mm et kalınlığında , birinci kalitede imal edilmiş Alüminyum lamellerden oluşmaktadır.
 • Dikme profilleri ise 2.00mm. et kalınlığında ve alüminyum dan üretilmiştir.
 • Dikmelerde kullanılmış olan kauçuk fitil, metaller arasındaki sürtünmeyi engelleyerek aşınmayı engeller, hem ses hemde kısmi ısı izolasyonu sağlamaktadır.
 • Patlayıcı ve parlayıcı maddelere karşı azami direnç gösterirler.
 • Kullanılan kumandalardaki yüksek radyo frekansı sistemlerimiz uzaktan kumanda imkânı vermektedir, böylelikle merkezi kontrol sistemi için ekstra kablo tesisatı ihtiyacı gerektirmez.
 • Akıllı motor sistemi ile , hassas engel algılayacıları ile herhangi bir cisim algılaması durumunda , gerek kepenk gerekse sıkışmış olan nesneler zarar görmeden otomatikman durmaktadır.
 • Enerji kesintisi durumlarında manuel olarak kullanmaya imkân veren İthal menşeili yüksek kaliteli motorlar, hem uzaktan kumanda hemde buton kontrol ünitesi vasıtasıyla kumanda edilebilmektedir.

Otomatik Kapı sistemleriyle ilgili tüm soru ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.