Bahçe Kapısı Motorları

YANAKAYAR BAHÇE KAPISI MOTORLARI

Özel mekanlar villa, apartman ve endüstriyel tesis gibi binaların girişlerinin otomasyonu için yana kayar tip otomatik kapı mekanizmaları kullanılmaktadır. Kapı ağırlıkları ve rüzgâr taşıma kapasitesi açısından motor çeşitleri değişmekle beraber, kapı kanat uzunluklarına göre de motor tercihi açısından önemli olmaktadır. 500 kg taşıma kapasitesinden başlayarak 2500 kg taşıyabilme kapasitesine kadar motor çeşitliliği mevcuttur. Bu bağlamda motor tercihi yapılmadan önce mutlaka keşif hizmetinden yararlanmak faydalı olacaktır.

Uygulama yapılacak kapının mukavemeti, ağırlığı, kanat uzunluğu gibi detaylar analiz edilerek motor tercihi yapılması gerekmekte ve bu konuda yetkili personelimiz tarafından ücretsiz keşif hizmeti verilmektedir. Otomatik kapı sistemleri grubundan otomatik kapılar bahçe grubu otomasyonu ürünlerinden olan bahçe kapısı motoru sistemleri, garaj kapısı olarak veya bariyer sistemlerine alternatif bir çözüm sunmaktadır. Yana kayar kapı motoru, kullanıcılar açısından bahçe kapısı motoru ya da kanatlı bahçe kapısı motoru olarak bilinmekle beraber, kayar kapı motoru mekanizmaları veya diğer otomatik kapı motoru sistemleri ile de otomasyonu mümkün olmaktadır.

Özellikle konut, villa, site ve apartman projelerinde sıklıkla kullanılan Yana kayar bahçe kapısı motorları, HGS, OGS ve Plaka tanıma sistemi (PTS) gibi giriş ve geçiş sistemleri ile otomasyonu mümkün olmaktadır. Mimari açıdan da konut projelerinde en çok tercih edilen ürünlerden olan bahçe kapısı motorları gerek ahşap gerekse metal kapı sistemlerinin tümüne entegre edilebilerek görsel açıdan estetik bir bütünlük sağlamaktadır. Montaj uygulaması gayet basit olan bu sistemler yana kayar kapı motoru seti halinde sunulmaktadır. Otomatik kapı motoru fiyatları set içerisinde alıcı, kumanda, kremiyer dişli ve flaşör gibi ürünler ile beraber sunulmaktadır.

Yana kayar kapı motorları, diğer bahçe kapısı otomasyonları, dairesel kapı motorları ile de alternatif veya entegre olabilmesi ile otomatik bahçe kapısı olarak kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir.
Firmamız, Nice bahçe kapısı motorları, bft bahçe kapısı motorları, r-tec bahçe kapısı motorları yetkili bayii olarak hizmet vermektedir.
İstanbul yana kayar bahçe kapısı motoru fiyatları ve diğer bölgelerde yana kayar bahçe kapısı motoru fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile projelerinize uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORLARI

Yoğun olarak özel mekanlar, villa, apartman ve endüstriyel tesis gibi binaların girişlerinin otomasyonu için dairesel tip otomatik kapı mekanizmaları kullanılmaktadır. Özellikle kapı açılma mesafesinin olmadığı kapı sistemlerinde en uygun çözüm dairesel kapı motorları olmaktadır. Yine montaj yapılacak kapı veya duvar yüzeyinin uygunluğu da önemli etkenlerden birisidir. Bu bağlamda motor tercihi yapılmadan önce mutlaka keşif hizmetinden yararlanmak faydalı olacaktır.

Motor tercihi yapılmadan önce uygulama yapılacak kapının uygunluğu, ağırlığı ve kanat mesafesi gibi detaylar analiz edilerek en uygun motor seçimi yapılmalıdır. Bu konuda yine firmamız tarafından ücretsiz keşif hizmeti verilmektedir. Otomatik kapı sistemleri grubundan otomatik kapılar bahçe grubu otomasyonu ürünlerinden olan bahçe kapısı motoru sistemleri, garaj kapısı olarak veya bariyer sistemlerine alternatif bir çözüm sunmaktadır. Dairesel kapı motoru, kullanıcılar açısından bahçe kapısı motoru ya da kanatlı bahçe kapısı motoru olarak bilinmekle beraber, kayar kapı motoru mekanizmaları veya diğer otomatik kapı motoru sistemleri ile de otomasyonu mümkün olmaktadır.

Özellikle konut, villa, site ve apartman projelerinde sıklıkla kullanılan Dairesel bahçe kapıları motorları, HGS, OGS ve Plaka tanıma sistemi (PTS) gibi giriş ve geçiş sistemleri ile otomasyonu mümkün olmaktadır. Mimari açıdan da konut projelerinde en çok tercih edilen ürünlerden olan bahçe kapısı motorları gerek ahşap gerekse metal kapı sistemlerinin tümüne entegre edilebilerek görsel açıdan estetik bir bütünlük sağlamaktadır. Montaj uygulaması gayet basit olan bu sistemler dairesel kapı motoru seti halinde sunulmaktadır. Otomatik kapı motoru fiyatları set içerisinde alıcı, kumanda, kremiyer dişli ve flaşör gibi ürünler ile beraber sunulmaktadır.

Dairesel bahçe kapısı motorları, diğer bahçe kapısı otomasyonları, dairesel kapı motorları ile de alternatif veya entegre olabilmesi ile otomatik bahçe kapısı olarak kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir.
Firmamız, Nice bahçe kapısı motorları, bft bahçe kapısı motorları, r-tec bahçe kapısı motorları yetkili bayii olarak hizmet vermektedir.
İstanbul dairesel bahçe kapısı motoru fiyatları ve diğer bölgelerde dairesel bahçe kapısı motoru fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile projelerinize uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Otomatik Kapı sistemleriyle ilgili tüm soru ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.