Hızlı PVC Kapılar

HIZLI PVC & BRANDA KAPILAR

Sanayi tipi hızlı PVC kapılar, iç bölümlerde ve dış cephelerde ürün akışının hızlandırılması ve iç mekân koşullarının düzenlenebilmesi amaçlanmıştır. PVC Hızlı kapı ürünleri içerisinde, dikey ve yatay çalışabilen şeffaf ve renkli branda kapılar, seksiyonel ve sarmal kapılar ile kombine edilebilme ve spiral kanallı dikey yüzeyli seri alüminyum sarmal endüstriyel kapılar bulunmaktadır. Bu tip kapılar, ısı ve enerji tasarrufu sağlayabilme özelliklerine de sahiptir. Branda kapılar ise daha çok dış mekân bağlantılarında ve giriş bölümlerinde kullanılmakla beraber iklim şartlarından ve darbelere karşı mukavemet açısından daha çok kullanışlı olmaktadır.

PVC hızlı branda kapıların aksine katlanır şekilde yukarı yönlü açılım sağlayan branda kapılar, birçok renk seçeneği ve mukavemet sağlaması açısından sıklıkla tercih sebebi olmaktadır. PVC hızlı kapılar ve branda kapılar genellikle forklift vb nakliye araçlarının yoğun olarak kullandığı bölümlerin giriş ve geçişlerinde yer aldığı için, personel müdahalesi olmadan kullanılabilmesi açısında loop detektörler ile otomasyonu yapılarak giriş-çıkış kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra radarlı giriş özelliği de kullanılabilir olup, araç veya yaya girişleri esnasında hareket algılayıcıları sayesinde otomatik açılma ve kapanma sağlayarak buton, kumanda vs. gerekmeksizin geçiş imkânı vermektedir. Kaliteli ve dayanıklı PVC üründen imal edilmiş olan bu kapılar, darbelere karşı dayanım, gözetleme penceresi ilavesi gibi özellikleri ile de avantajlar sağlar. Yoğun sirkülasyon olan bölgelerde açılış ve kapanış hızları sayesinde bekleme gerekmeksizin hızlıca giriş çıkış yapılabilerek vakit kaybını önlemektedir

PVC kapı çeşitleri:

  • Hızlı PVC kapılar
  • Branda kapılar
  • PVC perde kapı
  • Hava perdesi
  • Yangın perdesi

Sıklıkla sarmal kapı, branda kapı, hızlı pvc kapı, hızlı branda kapı, yüksek hızlı kapı, hızlı kapı sistemleri, hızlı pvc katlanır kapı olarak bilinen otomatik kapı sistemleri ürünümüz diğer otomatik kapı sistemleri ve giriş kapısı sistemleri ile otomasyonu mümkün olup kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.
İstanbul PVC hızlı kapı fiyatları ile İstanbul branda kapı fiyatları ve diğer bölgelerde PVC hızlı kapı fiyatları ile branda kapı fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile fiyat teklifi alabilirsiniz

FLİP FLAP KAPILAR

Genel kullanım alanları açısından imalathane bölümleri, market, mutfak, koridor, malzeme sevkiyat odaları, soğuk depolar, restoran gibi işletmelerin ardiyeleri vb gibi yoğun kullanım bölgelerinde, 180 derece açılı olarak çift taraflı çalışabilme özelliği ve PVC çarpma şeridi ile temas olmadan kolayca itilebilme ve çekilebilme özelliğine sahip Flip-Flap çarpma kapılar en uygun çözümlerden birisidir. Tek ve çift kanat uygulama, birçok renk seçenekleri ve paslanmaz sac etek uygulaması ile uzun ömürlü ve yıpranma, paslanma vb etkenlere karşı mukavemet sağlamaktadır.

PVC imalat yapısı sebebiyle uzun süre dayanım ve korozyonlara karşı dayanımlı olan flip-flap çarpma kapılar, alt kısımları veya istenildiği takdirde tamamı olmak üzere paslanmaz metal ile kaplanarak nemli ortamlarda direnç ve çizilmelere karşı dayanım özelliği sağlamaktadır. Her iki yöne doğru (içeri ve dışarı olarak) 90 derece açılabilen menteşe sistemine sahip çarpma kapılar, renk seçeneklerinin var olması ile de kullanım açısından estetik ve şık görünüme sahip olmaktadır.

Soğuk odaların giriş kısımları, market veya restoranların mutfak ve salon geçişleri, imalathanelerde malzeme sirkülasyonlarının yoğun olduğu koridorlarda çarpma kapı özelliği sayesinde personel el teması veya itme gücü gerekmeksizin el arabaları vb ile iteleyerek geçiş sağlanabilmektedir. Pvc kapı çarpma kolları vasıtasıyla kapı kanatları darbe almadan rahatlıkla itme veya çekme sağlanabilir, gözetleme pencereleri (gemici penceresi) sayesinde karşı yönlerden geliş ve gidiş esnasında görüş sağlanabilmektedir.

Alüminyum profillerden imal edilen kasa sistemi, körkasa imalatı vs gerektirmeksizin her türlü yapı duvar koşullarına rahatlıkla montajı yapılabilir. Ayrıca pervaz kaplamaları ile de estetik görümüm sağlamaktadır
Sıklıkla flip flap kapı, çarpma kapı, market kapıları ve soğuk oda kapıları olarak bilinen otomatik kapı sistemleri ürünümüz diğer otomatik kapı sistemleri ve giriş kapısı sistemleri ile otomasyonu mümkün olup kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.
İstanbul PVC hızlı kapı fiyatları ve diğer bölgelerde PVC hızlı kapı fiyatları için iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif desteği ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

Otomatik Kapı sistemleriyle ilgili tüm soru ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.